XIX Aukcja Nowej Sztuki - 13 października 2017, 19:30 (piątek) - Warszawa, Galeria Officyna Art&Design, Al. Jerozolimskie 107

XIX Aukcja Nowej Sztuki

13 października 2017, 19:30 (piątek)

Warszawa, Galeria Officyna Art&Design, Al. Jerozolimskie 107

Wakacyjne aukcje w Dworku Sierakowskich zakończyły się sporym sukcesem; Sopot pożegnaliśmy tak, jak żegna się lato – sentymentalnie, ciepło i nieco tkliwie. Mimo jesiennej aury, którą czuć w powietrzu, wróciliśmy do pracy pełni sił i nowej energii, co jest zapewne zasługą długiego urlopu oraz październikowych wyzwań stojących przed nami. Oprócz XIX Aukcji Nowej Sztuki przypadła nam bowiem w udziale współorganizacja wielkiej charytatywnej aukcji Ziarno SZTUKI – Ogród NADZIEI, z której dochód w całości zostanie przekazany na organizację i realizację Integralnego Programu Zdrowienia osób chorych na nowotwory i ich bliskich. Wydarzenie będzie miało miejsce 18 października o godz. 19.30 w Gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie.

Powróćmy jednak do XIX Aukcji Nowej Sztuki, której ofertę prezentuje Państwu niniejszy katalog. Znajdują się w nim prace artystów, których współpraca z Art in House ma już długą tradycję – Wojtek Brewka, Krzysztof Ludwin, Jan Bonawentura Ostrowski, Jan Dubrowin, Paulina i Michał Zalewscy, Borys Michalik, Viola Tycz, Paulina Korbaczyńska, Joanna Misztal, Łukasz Jankiewicz, Malwina de Brade, Alicja Kappa czy Miro Biały. Strony katalogu przedstawiają również nazwiska autorów, których prace po raz pierwszy pojawią się na licytacji w naszym domu aukcyjnym. Zachęcam Państwa do zapoznania się z hiperrealistycznymi kwiatami Grzegorza Chojnackiego, baletnicą Dominga Alvareza Gomeza, steampunkowym portretem zbiorowym Andrejusa Kovelinasa, wielkoformatowymi płótnami Barbary Kozaczkiewicz i Natalii Pugacewicz, martwą naturą Anny Schumacher, oniryczną pracą Igora Mościckiego oraz geometryczną kompozycją Aleksandry Łateckiej. Na aukcji pojawi się również obraz twórcy doskonale wszystkim znanego – Edwarda Dwurnika. Mam nadzieję, iż różnorodność tematów, technik i stylów zawarta w niniejszym katalogu, zaspokoi głód każdego miłośnika sztuki.

Nie wiem, 2017
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
10 500 zł
Czerwone tulipany, 2017
Olej, Płótno, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
3 200 zł
Łabędź, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Skandynawska głębina, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 500 zł
Skalisty brzeg, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Knole, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kojący zapach lawendy, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu "Pytania", 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 200 zł
Time seller, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
13 000 zł
Ofiara 2, 2016
Akryl, Papier, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pontyfikat, 2015
Olej, Płótno, 198 cm x 160 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pogodny dzień, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Światło księżyca, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Śmiercionośna meduza, 2016
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
3 000 zł
Tango, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Na plaży, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wenecja, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Statki, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Drzwi z szafiru, Poligniano, 2017
Akwarela, Papier, 56 cm x 76 cm
1 000 zł
1 600 zł
Fragment 458, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Maciej Cieśla
Chodź z nami, zachodzi słońce, 2017
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Przechodzi ludzkie pojęcie, 2016
Olej, Płótno, 131 cm x 86 cm
1 000 zł
1 700 zł
Wiejskie koniostworki, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Fleur de Fougere, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Bez tytułu, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Czas na herbatę, 2017
Pastel, Papier, 45 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Blue Room, 2017
Olej, Płyta, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Summertime 3, 2017
Akryl, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Baletnica, 2017
Pastel, Papier, 45 cm x 45 cm
1 000 zł
1 800 zł
Warsza-wianki, 2017
Węgiel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Polhymnia, 2017
Olej, Płótno, 300 cm x 190 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dama z amstafem, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Farbowany lis, 2017
, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ocean niewinny i dziki, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
W poszukiwaniu harmonii, 2017
, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
W dal, 2017
, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zrękowiny, 2017
, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Osty, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Barbara Kozaczkiewicz
Dom z much, 2017
Olej, Płótno, 180 cm x 130 cm
1 000 zł
2 600 zł
Muza Maria, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Z papugami, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Michalina po pracy, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Poranek, 2017
1 000 zł
1 100 zł
Integracje III, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Portret emocjonalny, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Orangefield, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu (1), 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Miasto 1700 i 1701, 2017
Technika własna, 100 cm x 240 cm
1 000 zł
1 100 zł
Akt 2, 2017
Akryl, Płyta, 33 cm x 33 cm
1 000 zł
1 500 zł
Protection, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Drabina, 2016
Akryl, Płótno, 200 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Plac Zbawiciela, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kompozycja nr 114, 2017
Technika własna, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Madonna III, 2017
Akryl, Płyta, 45 cm x 45 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czas i przestrzeń, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kobieta, 2017
Brąz, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Bez tytułu, 2017
Technika własna, 45 cm x 7 cm
1 000 zł
1 400 zł
Relaxation, 2017
Drewno, 48 cm x 25 cm
1 000 zł
1 300 zł