XVI Aukcja Nowej Sztuki - 26 maja 2017, 19:00 (piątek) - GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

XVI Aukcja Nowej Sztuki

26 maja 2017, 19:00 (piątek)

GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

Części zamienne, 2017
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
6 500 zł
Another hero in this summer, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Para na kanapie, 2015
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Psi sen, 2017
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
5 500 zł
Akt siedzący, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wisienka, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Południowe słońce, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Harmonia, 2017
Papier, Akryl, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
8 500 zł
W złotym stylu, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Muza o ulotnym pięknie, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Naga kobieta na panterze w raju, 2017
Akryl, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Jasełka, 2016
Olej, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Przed burzą, 2016
Akwarela, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Z duszą na ramieniu, 2015
Olej, Płótno, 132 cm x 86 cm
1 000 zł
2 400 zł
Framboise Rhapsody, 2017
Olej, Płótno, 92 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Money can’t buy 2, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Odaliska, 2016
Olej, Płyta, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pożądasz w kosmosie w czasie, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ogień i woda, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Nadchodzi zmierzch, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 109 cm
1 000 zł
1 700 zł
Witold Abako
Kwartet, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
Czerwony Patataj Apokalipsy, 2017
Olej, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Portret emocjonalny, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 200 zł
AIDNAE, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Koń mechaniczny, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Większy zasięg 2, 2017
Akryl, Płyta, 25 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Od A do B, 1999
Akryl, Płótno, 84 cm x 84 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przerwa, 2005
Olej, Płótno, 60 cm x 81 cm
1 000 zł
1 000 zł
W brązach, 2012
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
W oczekiwaniu na Słońce, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Złoty Andaluz, 2015
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 180 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Powiśle, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Ostatni pasażer, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
W krainie czarów, 2017
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 200 zł
Toro, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Pływak doskonały, 2017
Akryl, Płótno, 50 cm x 130 cm
1 000 zł
1 700 zł
Demony, 2004
Akryl, Płótno, 170 cm x 140 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wenus, 2012
Olej, Płótno, 185 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Space pool 1, 2017
Olej, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
1 000 zł
Katarzyna Wieczorek
Całe życie przede mną, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
Odwet, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pina, 2016
Brąz, 10 cm x 10 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tors, 2017
Drewno, 53 cm x 23 cm
1 000 zł
3 600 zł
Głowa kobiety, 2017
Cynkografia, 40 cm x 14 cm
1 000 zł
3 400 zł