XXVIII Aukcja Nowej Sztuki - 30 listopada 2018, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXVIII Aukcja Nowej Sztuki

30 listopada 2018, 19:30 (piątek)

Mimo jesiennej melancholii i zapadającej w letarg natury, listopadowe aukcje w Art in House zawsze okazują się nadzwyczaj emocjonujące. Być może to zbliżające się Święta Bożego Narodzenia podsyłają nam myśli o podarowaniu naszym bliskim dzieła sztuki. Szukając prezentu jedynego w swoim rodzaju, pomyślmy o obrazie lub rzeźbie, które mogą okazać się artystycznym strzałem w dziesiątkę. W listopadowej ofercie XXVIII Aukcji Nowej Sztuki znajdą Państwo prace o różnorodnej tematyce, wykonane różnymi technikami oraz prezentujące rozmaite style. Pierwsze strony katalogu zajęli artyści stale współpra‑ cujący z Art in House, między innymi Wojtek Brewka wraz ze szczurzym Don Kichotem, Tomasz Kostecki oraz jego świat z epoki art deco, Krzysztof Ludwin z miastami stworzonymi ferworem barwnych plam, Andrejus Kovelinas prezentujący estetyczny realizm ciał zajętych tańcem czy Paulina Zalewska z barwną, geometryczną kompozycją. Jeżeli są Państwo miłośnikami dawnego malarstwa, świat secesji przywoła Joanna Szumska, dopieszczony akademizm pokaże Jan Dubrowin, zaś w renesansowo-barokowy klimat wprowadzi Kamil Stańczak, Agnieszka Sitko oraz Wojciech Pelc. Zwolennikom abstrakcji oraz street-artu polecamy prace Piotra Trusika, Magdaleny Karwowskiej, Michała Mroczki, Mikołaja Rejsa, Bastiena Ducourtioux czy Marcina Błacha. Ostatnie strony katalogu skrywają prace rzeźbiarskie Jacka Opały, Kamili Karst oraz Arka Szweda. Trzy tech‑ niki, trzy style, trzy inspiracje – czy koń trojański pokona człowieka z obsesją odliczania? A może to zmysłowe popiersie pobije aukcyjny rekord? Wszystko rozstrzygnie się w andrzejkowy listopadowy wieczór w Domu Aukcyjnym Art in House.

UTOPISTA, 2018
Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
11 000 zł
BATORY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
W BIAŁYM POKOJU, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
FLOURISH THOUGHTS, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
10 000 zł
PREMIERA, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
JEZIORO PO BURZY, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
PATROL, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
TAJEMNICA KRYSZTAŁOWEJ GÓRY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
HOMAGE Á C.D.F., 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
KRÓLOWA SNÓW, 2018
Akryl, Płótno, 133 cm x 133 cm
1 000 zł
2 600 zł
MATKA NATURA, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
BIAŁE TULIPANY, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
9 000 zł
ĆMA, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
NOC ŚWIETLIKÓW, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
NIEBIESKI KOŃ, 2018
Technika własna, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
UPADEK LUDZKI, 2018
Akryl, Papier, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
MUZA Z PEGAZEM, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
MEDIOLAN MOJA MIŁOŚĆ, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
CZARODZIEJ, 2018
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
CAŁUNY - IV, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
ZONA, 2018
Olej, Płyta, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
5 500 zł
NIOSĄCY, 2018
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
KOPCIUSZEK, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
SOWA, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 300 zł
POD ŚWIATŁO II, 2018
Olej, Płótno, 93 cm x 93 cm
1 000 zł
3 000 zł
GREEN AFTERNOON, 2018
Akryl, Płótno, 137 cm x 114 cm
1 000 zł
2 400 zł
THE DEEP, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
ANIOŁ STRÓŻ, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
WARSZAWA - STARE I NOWE, 2011
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
PŁYNĄĆ TAM JAK NAJDŁUŻEJ, 2017
Akwatinta, 52 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
RAZEM, 2018
Olej, Płyta, 109 cm x 86 cm
1 000 zł
1 900 zł
Adam Swoboda
ZANIM STRACISZ DOM, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Maciej Cieśla
KOMPOZYCJA KOLORYSTYCZNA, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
1 800 zł
9 TALERZY, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
PŁOMYKÓWKA, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
KUROPATWA, 2018
Olej, Płótno, 95 cm x 35 cm
1 000 zł
3 000 zł
FLAMING, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
PANI WIOSNA, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wojtek Więckowski
7.14, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 500 zł
WIEN KOHLMARKT, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
49, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
RWL - 6, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
WYDMY, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
NIEBIESKIE LATO, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stanisław Tomalak
FRAGMENT 550, 2018
Technika własna, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
AKT SIEDZIĄCY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
ZATOKA, 2018
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 800 zł
POD ŚWIATŁO, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 200 zł
AURORA, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
FLORA, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
AFTER I, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
MUZA IZOLDA SMUTNIEJSZA, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
ZAKLETA W DZWIEKACH IV,, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
KONIE, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
1 300 zł
NARODZINY WENUS, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
IBIS, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
IMAGINATIONS, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
PRZEBUDZENIE, 2018
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
NA PIEDESTALE, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
EGZOTYCZNY ORANŻ, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
BEZ TYTUŁU - DYPTYK, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 400 zł
UKROWIENIE, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
MASKARADA, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
HEADLINES, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
PRZEBUDZENIE SŁOŃCA, 2018
Węgiel, Papier, 70 cm x 142 cm
1 000 zł
1 200 zł
POWRÓT Z IMIENIN, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
KOŁO RATUNKOWE, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
CIRCUMPUNCT, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
UNIWERSY 2, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 160 cm x 250 cm
1 000 zł
1 700 zł
SZTORM, 2018
Olej, Płótno, 200 cm x 160 cm
1 000 zł
1 100 zł
PRZEMIJANIE II, 2018
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
USTA DWOJAKIE, 2018
Ceramika, 90 cm x 75 cm
1 000 zł
4 800 zł
KOŃ WIEŻA, 2018
Ceramika, 94 cm x 89 cm
1 000 zł
1 600 zł
NIEUJARZMIONA POTRZEBA ODLICZANIA, 2018
Ceramika, 50 cm x 15 cm
1 000 zł
2 400 zł