XXXIX Aukcja Nowej Sztuki - 07 lutego 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXXIX Aukcja Nowej Sztuki

07 lutego 2020, 19:30 (piątek)

Ursus Arctos, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
16 000 zł
Pasażerka, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
20 000 zł
Time to Fly, 2014
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Włoska impresja, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
9 000 zł
Mała nostalgia, 2019
Olej, Płótno, 115 cm x 115 cm
1 000 zł
8 000 zł
Purple Rain, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 800 zł
Bellagio, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Tears of Joy, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Byk, 2020
Technika własna, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Chwile I, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Brązowy młodzieniec, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Chojna, 2014
Akwarela, Papier, 55 cm x 46 cm
1 000 zł
13 000 zł
W deszczu, 2018
Akryl, Płótno, 180 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Lew z jabłkami, 2015
Akryl, Płótno, 83 cm x 180 cm
1 000 zł
4 500 zł
Jesienne szepty, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Hypnos i Tanatos, 2019
Akryl, Papier, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
6 000 zł
Przychodzimy na chwilę, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Defragmentacja, 2019
Olej, Płótno, 153 cm x 67 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nr 12 i 12b (dyptyk), 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 800 zł
Aviovehicle, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Forever, 2019
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
Koło czasu, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Karnawał II, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 54 cm x 69 cm
1 000 zł
2 200 zł
Letni czas, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zofia i bergamotka, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ceramika. Moje modele, 2017
Olej, Płótno, 45 cm x 45 cm
1 000 zł
1 700 zł
Emptiness is Form, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Róża, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Leć, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Polowanie, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Martwa natura z burgerem, 2020
Olej, Płótno, 51 cm x 61 cm
1 000 zł
2 000 zł
Plac zabaw, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 180 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ulotne chwile, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Cyrkowcy, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bez tytułu (dyptyk), 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 000 zł
Po prostu alpaka, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Malum, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ucieczka do Egiptu, 2019
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
8 500 zł
Pejzaż lata, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Konie, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Hiems Alacritas, 2019
Olej, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 500 zł
Portret dziewczyny, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kobiety, 2019
Akryl, Papier, 121 cm x 99 cm
1 000 zł
2 400 zł
Zapisane myśli, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Weekend na wsi, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sjesta, 2019
1 000 zł
3 000 zł
Kakadu, 2020
, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Magiczne dźwięki, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dionizos, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 900 zł
Interferencja 2, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kordła, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tereska, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ni z gruchy ni z pietruchy, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Światowid, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Martwa natura, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Lecący czas, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Gołąb, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Z cyklu Zakątki pracowni, 2018
Olej, Płótno, 44 cm x 39 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tondo, 2018
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zawróceni, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
W drodze, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Poranek nad Sekwaną, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Grecja, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ona i czarny ptak, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
New York, The Village, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nieulotne, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Przenikanie XIII, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Noc jest młoda, 2019
Tusz, Papier, 46 cm x 32 cm
1 000 zł
1 200 zł
08 WFM, 1987
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Carmen, 2019
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nieobecność, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Arkadia, 2019
Akryl, Papier, 36 cm x 81 cm
1 000 zł
1 000 zł
Rozkwitam, 2018
Ceramika, 65 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Orkiestra, 2020
Ceramika, 45 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nielot Wędkarz, 2020
Szlagmetal, Drewno, 64 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł