67. Aukcja Nowej Sztuki - 16 września 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

67. Aukcja Nowej Sztuki

16 września 2022, 19:30 (piątek)

Catch me if you can, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
28 000 zł
Last night in London, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Nowe Wenecjanki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Małe ptaszki, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
9 000 zł
Horyzont, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rok Chopinowski, 2011
Akwarela, Tempera, Papier, 46 cm x 55 cm
1 000 zł
24 000 zł
Warszawa, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
16 000 zł
Carmen, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
6 500 zł
Summer selfie, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
5 000 zł
Strelicje, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dama z kotkiem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Otulona liściem, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Gdy słowa zawodzą, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
6 500 zł
W świetle 12, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ifigenia, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
Rabuś z Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
15 000 zł
Okamgnienie, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
2 800 zł
Brama, 2020
Technika własna, Olej, Płyta, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
3 800 zł
RM39, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Marbella, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Miłość, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Rising Liberty, 2022
Olej, Płótno, 72 cm x 65 cm
1 000 zł
2 400 zł
Aleksander Yasin
Kwintesencja żywiołu, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Dojrzałe zboże, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Jam Sassion, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 190 cm
1 000 zł
4 500 zł
Gęsi nad Wdzydzkim, 2022
Akwarela, Papier, 33 cm x 49 cm
1 000 zł
1 900 zł
Parostatek, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Nostalgia, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wiktorianka, 2022
Olej, Płótno, 72 cm x 55 cm
1 000 zł
4 800 zł
Sceny życia, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Taka jedna z kurą, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Rozmowa, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Żółty gramofon, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Okryta Blaskiem, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Elbro, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
1 500 zł
Art is a joke, 2022
1 000 zł
3 000 zł
Grupowy, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
4 800 zł
Warowne miasto, 2022
Technika własna, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Eugeniusz Ochonko
Misteriosa musica del baile, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Mariupol city of heroes, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Zajrzyj tu do nas koniecznie, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Powiew jesieni, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Sen, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Palenia, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zabawa w chowanego, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Jednorożce, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Enigma, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spójrz Amelio, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
His excellency, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Uwolnić Giselę, 2010
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Refleksje, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Earth, Wind and Fire, 2022
Olej, Płótno, 95 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Palium reginum, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 75 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dyfrakcja światła, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 800 zł
Czerwcowy księżyc, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ocean 2, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Porozmawiajmy, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Włoskie wakacje, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Pod słońcem Toskanii, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Las, 2022
Olej, Płótno, 46 cm x 61 cm
1 000 zł
1 800 zł
Sabat, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Frida nieujarzmiona, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Lady Fortuna, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Pośród tłumu, 2022
1 000 zł
4 000 zł
Co ja robię tu, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Liście, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bukiet, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
A L L U R E, 2022
Akryl, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Summer power, 2022
1 000 zł
1 000 zł
Cow and panther, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Czekając na Mundial, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Słońce i Wiatr, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Anxiety, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wakacyjna miłość, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Noc pożądania, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
O zachodzie słónca, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Anna, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Światłoczułe III, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Fruity paradise, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kwiat z jasnym środkiem, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Rowerowy kwartet, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Niebieski i biały, 2022
Ceramika, 45 cm x 45 cm x 15 cm
1 000 zł
2 000 zł
106
Neo, 2021
Metal, 170 cm x 110 cm x 36 cm
1 000 zł
5 500 zł
107
Nawałnica, 2022
Brąz, 32 cm x 11 cm x 10 cm
1 000 zł
1 700 zł