71. Aukcja Nowej Sztuki - 13 stycznia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

71. Aukcja Nowej Sztuki

13 stycznia 2023, 19:30 (piątek)

Summertime Joy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Mewy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Słodkie gruszki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Przystań, 2022
Olej, Tempera, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
14 000 zł
Złota gwiazda Skandynawii, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
12 000 zł
Remus i Romulus, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
7 000 zł
Łódź żaglowa, 1986
Olej, Płótno, 48 cm x 43 cm
1 000 zł
17 000 zł
Welon Opieki. Happy New Year, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
17 000 zł
Madame XXIV, 2009
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
7 500 zł
Tenis, 2016
Technika własna, Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
9 500 zł
Błysk, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
CXXXV, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ukradkiem, 2021
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
9 000 zł
Mon petit chou, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kocia muzyka, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Życie jest piękne, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Labirynt luster 2, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Zimowa Ćma, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Oksymoron, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Farina, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
4 500 zł
Zaraz wychodzę, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
12 000 zł
Mysz Tapicera, 2014
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
4 500 zł
Źródło, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
z cyklu Universum, 2019
Olej, Płótno, 65 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Uniwersum, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wszystko w rozkwicie, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
W blasku złota, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Tulipany V, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
Hiszpańska tradycja, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Warszawska Praga, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
z serii "Forma fizyczna", 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Imaginarium Arkadia, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
AI-Projects, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bez tytułu, 2021
Akryl, Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
7 500 zł
Zaduma, 2021
Akryl, Płótno, 129 cm x 89 cm
1 000 zł
3 800 zł
Duet Fasciato, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Traffic Map, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ain't no sunshine, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Nad brzegiem, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Porozmawiajmy, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
5 500 zł
Poetycka chwila, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Niepewność, 2022
Olej, Płyta, 30 cm x 71 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bez tytułu IV, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Sztorm, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 180 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dymiące, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
Zima w pełni, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bałtyk, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Coming out, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
On the beach, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
W podróży, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Niewidzialna, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Shade..., 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dziewczynka za placem zabaw, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Babie lato, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Rendez-vous za miastem, 2022
Akryl, Płótno, 95 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Wszystko poza nami, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Striped, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Winter Dance, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Emanuela i Santos, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dwa światy II, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
_Katarzyna_
Bez tytułu (Akt), 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Koniec lata, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Brunetka, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Mixed Party, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Pause, 2022
Akryl, Płyta, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Rytmy nocy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dziesięć ryb, 2022
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Labirynt, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bloki pełne XIX, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kocham w sobie wszystko, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Symmetry I, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Black desert, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Under the Bridge, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Bulaj, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Tryptyk, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
GREY.AND.GOLD, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Meeting at 17 O'clock, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
W żółtym kapeluszu, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Api i Diana, 2022
Metal, 100 cm x 32 cm x 30 cm
1 000 zł
3 800 zł
Usta, 2022
Ceramika, 60 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
5 000 zł
Uskrzydlona, 2022
Kamień, 60 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
8 500 zł
Ognisty, 2022
Ceramika, 28 cm x 24 cm x 24 cm
1 000 zł
1 300 zł
106
Ja, Rycerz, 2022
Ceramika, 50 cm x 40 cm x 20 cm
1 000 zł
5 500 zł