77. Aukcja Nowej Sztuki - 08 lipca 2023, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

77. Aukcja Nowej Sztuki

08 lipca 2023, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Obojętność fortuny, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
48 000 zł
Kobieta i żółte Bugatti, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
48 000 zł
Mewy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Portret na tle nieba, 2022
Tempera, Płyta, 60 cm x 65 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wspomnienia z Amsterdamu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Message in the bottle, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Natasza Mirak
Równowaga, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
17 000 zł
Supernowy, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
10 000 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Tempera, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Tajemniczy ogród, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sama nie wiem, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Spiders, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Tancerka z Moulin Rouge, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Spokój 79, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zbliżenie, 2023
Akryl, Deska, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Na skraju, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tabun (gwasz), 2021
Tusz, Technika własna, Papier, 43 cm x 65 cm
1 000 zł
17 000 zł
Pomnik przyrody, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
11 000 zł
Na zawsze, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Aerodrom w Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
13 000 zł
Metropolis. New York Cartier, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
12 000 zł
Jest jak w niebie, 2023
Akryl, Deska, 39 cm x 39 cm
1 000 zł
26 000 zł
Zamyślona, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Cyprysowe zacisze, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 200 zł
Auburn 1934, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pocztówka z wakacji, 2023
Akryl, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Hamlet, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
From Rewa to Hel, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Fantasmagories F, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Gry i zabawy, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Święto polifonii, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 190 cm
1 000 zł
6 500 zł
Adagio, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
12 000 zł
From Discussion Series, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Archanioł II, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 70.5 cm x 51.5 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dignity, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
W ukryciu II, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czekamy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Gdańsk, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
7 000 zł
Zwiastowanie, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bagatelka, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Moja droga, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Cytrynowe ogrody, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Tygrysi ogród, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Szmaragdowe oblicze, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Maszyna czasu, 2023
Olej, Płótno, 85 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Na lodowym szlaku II, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Syrena (IV z XX)
Inkografia, Papier, 26 cm x 19 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nowa Wieża Babel, 2023
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
2 200 zł
Dokąd idziesz, Synu?, 2007
Olej, Płótno, 134 cm x 81 cm
1 000 zł
4 800 zł
Tactus, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
4 500 zł
_Katarzyna_
Candy, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Horyzont dziwnych zdarzeń, 2023
Olej, Płyta, 75 cm x 63 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dziewczyna siedząca przy biurku, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Longing, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Niepewność, 2023
Akryl, Płótno, 54 cm x 43 cm
1 000 zł
1 700 zł
Żbik, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Something big, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
6 000 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Sycylijska obrona, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Dziecięce radości, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 65 cm
1 000 zł
2 200 zł
Balerina, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Codzienny spacer, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Stand by, 2023
Węgiel, Akryl, Papier, 142 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Krajobrazy wspomnień, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
He and that Man, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pejzaż z kaktusami, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Widz 34B, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 75 cm
1 000 zł
1 800 zł
Poziomkowy torreador, 2023
Olej, Płótno, 79 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Byk II, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
K4, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Lato, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Zanurzona w błękicie, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Letni portret, 2023
1 000 zł
2 200 zł
Przystań, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jak dobrze, że jesteś, 2023
Olej, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Midnight Tide, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Prawdziwy turysta, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Sopot, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 900 zł
Hej Wy, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Ozone, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
Arka, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wake up, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Morze w Mechelinkach, 2023
Olej, Płótno, 62 cm x 82 cm
1 000 zł
1 100 zł
Beautiful Morning, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nastał poranek, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Anomalia 2, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Space map, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Totems II, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nad stawem, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dotyk słonca, 2023
1 000 zł
2 200 zł
105
Ride, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 500 zł
106
1954 Ferrari 375 Plus, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
107
Domek z kart, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
108
Syrenki, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
109
Azyl, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
110
Kiedyś tam byłam, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
112
Jaskółkowo, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
113
Relaks, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
114
Kobieta w owocach, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
115
She comes from somwhere, 2020
Ceramika, 145 cm x 80 cm x 50 cm
1 000 zł
18 000 zł
116
Głowa brunatna, 2023
Ceramika, 62 cm x 45 cm x 37 cm
1 000 zł
3 500 zł
117
Anioł filozof, 2023
Drewno, 130 cm x 105 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
118
Miś obserwator, 2023
Kamień, 30 cm x 55 cm x 20 cm
1 000 zł
6 500 zł
119
5M, 2023
Ceramika, 55 cm x 35 cm x 20 cm
1 000 zł
1 100 zł
120
Saturn, 2023
Kamień, Brąz, 30 cm x 17 cm x 13 cm
1 000 zł
2 200 zł
121
Afrodyta, 2023
Ceramika, Drewno, 28 cm x 26.5 cm x 10 cm
1 000 zł
1 200 zł
122
Piotr Garstka
Uskrzydlony, 2023
Kamień, Brąz, 70 cm x 33 cm x 20 cm
1 000 zł
2 000 zł
123
Ławica, 2023
Metal, Ceramika, Drewno, 145 cm x 60 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł