I Aukcja - Sztuka cenniejsza niż złoto - 26 lutego 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja - Sztuka cenniejsza niż złoto

26 lutego 2021, 19:30 (piątek)

Pawie, 2021
Akwarela, Złoto, Papier, 18 cm x 26 cm
4 000 zł
8 000 zł
Wehikuł czasu, 2021
Ceramika, 65 cm x 40 cm x 30 cm
3 000 zł
20 000 zł
Kobieta z papierosem, 2013
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
3 000 zł
4 800 zł
Rajski Ogród, 2020
Szlagmetal, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Bukiet, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
3 000 zł
4 000 zł
Scena z polowania, 2021
Akryl, Papier, 120 cm x 130 cm
3 000 zł
6 000 zł
Złotowłosa, 2020
Olej, Płótno, 93 cm x 49 cm
1 000 zł
6 500 zł
Groteska z kurą, 2018
Olej, Karton, 45 cm x 33 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pastelowa jabłoń, 2020
Akryl, Płótno, 93 cm x 63 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kobieta w kapeluszu, 2019
Olej, Płótno, 103 cm x 63 cm
1 000 zł
6 500 zł
Maska, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Akt w słońcu, 2020
Akryl, Papier, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Amazonki, 2021
Szlagmetal, Akryl, Karton, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Osty w złocie (dyptyk), 2021
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
W łazience tureckiej, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Muśnięcie, 2018
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Sansara, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Popołudnie pod palmami, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 35 cm
3 000 zł
4 500 zł
Ogrody Clear, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Anioł Stróż, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
3 000 zł
10 000 zł
Okruch pokoju, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ikona Wielkie Deesis, 2012
Złoto, Deska, 39 cm x 30 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bizantyjski, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 46 cm x 27 cm
1 000 zł
1 900 zł
Kompozycja
Pastel, Papier, 68 cm x 48 cm
5 000 zł
6 500 zł
Z cyklu "Co przyniosą" II, 2020
Akwarela, Papier, 54 cm x 74 cm
1 000 zł
2 600 zł
Złote zwierciadło prawdy, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Siwki, 2017
Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Złoty cielec, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Nauka latania (dyptyk), 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 240 cm
1 000 zł
6 000 zł
Czułość ryb, 2017
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Joanna Daniło
Nie wszystko złoto, co się świeci, 2019
Tusz, Papier, Karton, 24 cm x 72 cm
1 000 zł
1 400 zł
Złote struny, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pochmurne Eldorado, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Trio, 2006
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zaproszenie, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Złote pióro, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wykopki, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pan Maluśkiewicz, 2021
1 000 zł
5 500 zł
Złote rybki, 2019
Olej, Płótno, 61 cm x 61 cm
1 000 zł
1 500 zł
Święto ognia, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Jezioro II, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Solaris, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Koń, 2020
Pastel, Szlagmetal, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Łagodna, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Biały domek, 2015
Olej, Płótno, 24 cm x 33 cm
1 000 zł
2 200 zł
Lwów, wieczór na rynku, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu "Notatki z Pejzażu", 2014
Olej, Płyta, 30 cm x 40 cm
1 500 zł
2 600 zł
Sonata 1 op.5, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Katedra XIII, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Lot nad rzeczywistością, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Transcendecja, 2021
Ceramika, Drewno, 75 cm x 60 cm x 23 cm
1 000 zł
2 200 zł
Onus Avaritia, 2019
Brąz, 24 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
3 000 zł
Złota łódź podwodna, 2021
Ceramika, 60 cm x 35 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł