I Aukcja z Przyjaciółką - 03 marca 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja z Przyjaciółką

03 marca 2023, 19:30 (piątek)

Przy pustym stole, 2021
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
7 000 zł
Przyjaciółki, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 800 zł
Natasza Mirak
Brugia, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
18 000 zł
Księżycowa
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
35 000 zł
Our time, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 500 zł
Najlepsza przyjaciółka, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Lipcowy zmierzch, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wodnapani, 2022
Olej, Płyta, 77 cm x 62 cm
1 000 zł
2 000 zł
Nadchodzi noc, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zamyślona, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
11 000 zł
Asleep IX, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Siesta, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Przenikanie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
7 000 zł
Cykl królowa nocy
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
11 000 zł
Obserwatorki, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dyptyk Dziewczyny, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Gwiazda Chaosu, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Prawie siostry, 2023
Węgiel, Akryl, Papier, 142 cm x 85 cm
1 000 zł
1 000 zł
One, 2023
1 000 zł
1 200 zł
Pokusa czyli dylemat Ewy, 2018
Olej, Płyta, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dwie siostry, 2015
Olej, Deska, 59 cm x 75 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ladies at cafe, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Błękitne sukienki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Trzy, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
1 700 zł
Przyjaciółki, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kamienice, 2023
Akryl, Płyta, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 400 zł
Zimowy wieczór, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
To maroon, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bratnie dusze, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Na wycieczce, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Plotkary, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Deszcz, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Błękit paryski, 2022
Olej, Płótno, 53 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Portrety kobiet (dyptyk), 2023
Olej, Płótno, 33 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Rafał Kostrzewa
Przyjaciółki w bikini, 2020
Akryl, Papier, 39 cm x 29 cm
1 000 zł
3 000 zł
Akt (heliograwiura), 1990
Technika własna, Papier, 26 cm x 34.5 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nadmorskie pogawędki, 2023
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przyjaciółki z pracy, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Przyjaciółki, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Małe ploteczki, 2023
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bar - przyjaciółki, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Homemakers, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Like American Dream, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Trójca, 2020
Akryl, Płótno, 18 cm x 24 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dama, 2015
Akryl, Płótno, 115 cm x 55 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nicole, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wspólna przestrzeń, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Obiecujaca młoda solistka, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
W Wenecji, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Postać, 1988
Węgiel, Tempera, Papier, 51 cm x 36.5 cm
1 000 zł
1 200 zł
Występ, 2008
Olej, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
To, o czym myślę, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Imieniny u cioci, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przyjaciółki, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dyptyk, 2016
Akwarela, Papier, 29 cm x 38 cm
1 000 zł
1 600 zł
Yoko, 2022
Metal, 168 cm x 40 cm x 41 cm
1 000 zł
2 600 zł
Julia, 2022
Kamień, 80 cm x 26 cm x 19 cm
1 000 zł
3 800 zł
Twarz, 2022
Ceramika, 27 cm x 15 cm x 14 cm
1 000 zł
1 100 zł