XXVII AUKCJA NOWEJ SZTUKI - 26 października 2018, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXVII AUKCJA NOWEJ SZTUKI

26 października 2018, 19:30 (piątek)

Wszystko wygląda na to, że październik stanie się dla nas najbardziej zakręconym miesiącem w 2018 roku – przed nami organizacja nie tylko XXVII Aukcji Nowej Sztuki, ale również XIV Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” w Muzeum Narodowym w Warszawie. Proszę jednak nie myśleć, że skarżymy się na nadmiar pracy, nic bardziej mylnego – w Art in House uwielbiamy nagłe skoki adrenaliny i przedaukcyjne przygotowania, które działają na nas lepiej niż potrójne espresso.

W październikowym katalogu postawiliśmy na nutkę melancholii, którą odnajdziecie Państwo w pejzażu Konrada Hamady, kociej sjeście Janusza Kulikowskiego, baśni braci Grimm, którą wymalował Jan Dubrowin, Warszawie w stylu noir Arkadiusza Mężyńskiego czy dumnym wizerunku żurawia Klaudii Chomy. Wielbicielom piękna kobiecego ciała sugerujemy zapoznanie się z aktami Pauli Jezior, Darii Solar oraz Mateusza Dolatowskiego; jeżeli zaś wolicie ozdabiać ściany wizerunkami zwierząt, odsyłamy Was do zaangażowanej pracy Wojtka Brewki, intrygującej przyszłości, którą namalował Janusz Orzechowski, renesansowej anatomii Wojciecha Pelca, steampunkowego flaminga Emila Gosia czy opierzonego malucha Alexa Sporskiego.

Jesienią brakuje nam soczystej zieleni liści – jej wizualnym substytutem może stać się obraz Joanny Szumskiej, rozpędzone konie Adama Bojary, gabinet osobliwości Aleksandra Yasina oraz podwodny świat Mariusza Zdybała. Do sztuki wschodniej jak zwykle nawiążą Sylwia Perczak oraz Borys Fiodorowicz, którego ikona zaprezentuje najlepszego syna na świecie.
Wszystkie prace z katalogu XXVII Aukcji Nowej Sztuki będzie można obejrzeć w czasie wystawy, która będzie trwała od 22 października do dnia aukcji. Pozostaje mi życzyć Państwu udanych licytacji i niezapomnianych wrażeń związanych z obcowaniem ze sztuką.

LIVE AND LET LIVE, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
11 500 zł
JOY OF LIFE, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
TOSKAŃSKA SJESTA, 2018
Olej, Płótno, 97 cm x 130 cm
1 000 zł
4 500 zł
GRAND PRIX, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
KOBIETA I MĘŻCZYZNA, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
MĘŻCZYZNA I BYK, 2018
Papier, Akryl, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
STWORZENIE EWY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
MOKRADŁA LETNIE, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
BELLAGIO, 2010
Akwarela, Papier, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
JAŚ I MAŁGOSIA, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
5 000 zł
BEZ TYTUŁU, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
W SŁOŃCU I, 2018
Akryl, Płótno, 97 cm x 105 cm
1 000 zł
3 500 zł
ŻÓŁTE TULIPANY, 2018
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
RAPSODIA, 2013
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
MALUCH, 2018
Olej, Płótno, 25 cm x 30 cm
1 000 zł
2 600 zł
ŻURAW, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
FLAMING I KOLIBER, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
KOJĄCY ZAPACH LAWENDY, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
AKT, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 600 zł
DUALIZM MYŚLI, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wojtek Więckowski
8.10., 2018
Monotypia, Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
2 800 zł
BEST SON EVER, 2018
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
7 000 zł
SŁUCHAJ, 2018
Szlagmetal, Olej, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
PTASIA PIEŚŃ, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
HISZPAŃSKIE POMARAŃCZE, 2018
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
PRZEJŚCIE, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
PORANEK W SOHO - 1987, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
3 500 zł
OSTOJA, 2018
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
JEST TAKIE MIEJSCE, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 100 zł
MADAME X Z CYKLU SWIMMING POOL, 2018
Olej, Płótno, 125 cm x 125 cm
1 000 zł
1 400 zł
EL PORT DE LA SELVA, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
NIEME PTASZKI, 2018
Olej, Płótno, 20 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
SOPOT. BRZEG, 2012
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
PÓŁKA PRZEDMIOTÓW, 2012
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Adam Swoboda
MÓJ MADAGASKAR, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
ZIELONA WRÓŻKA, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
29 Z CYKLU DEMONY, 2005
Olej, Płótno, 150 cm x 170 cm
1 000 zł
2 400 zł
SŁONECZNIKOWY WSZECHŚWIAT, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
SIOSTRY, 2018
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
NA KWADRACIE, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
SILENCE, 2018
Spray, Olej, Płótno, 138 cm x 114 cm
1 000 zł
2 200 zł
OSTATNIE ZAUROCZENIE, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
KUDU, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
POZYTYWNIE, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
LAS WERTAŃSKI, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
DAJ SIĘ KARNĄĆ, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
DRZEWO, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
DRUM, 2018
Technika własna, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
CONTROL, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
MNIEJ, WIĘCEJ, 2018
Węgiel, Akryl, Papier, 85 cm x 142 cm
1 000 zł
1 800 zł
WOLNOŚĆ, 2018
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
SUMMER STORY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
STRUKTURA A FAKTURA, 2018
Olej, Płótno, 165 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
TRUTH BE TOLD, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
MEDUZY, 2018
Technika własna, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
KOALA FAMILY, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
THELEMA, 2018
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
HULA HOP CZYLI LAJKI DLA CIEBIE, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 45 cm
1 000 zł
1 200 zł
DZIEWCZYNKA-RUSAŁKA, 2017
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
OCZEKIWANIE, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
THE LIGHT, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
BEZ TYTUŁU, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
GLITCH III, 2018
Spray, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
CZAS I PRZESTRZEŃ, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 000 zł
CZERWONY TEATR, 2018
Technika własna, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
PANKIEWICZA, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
PRZEMIJANIE V, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
GOLD BIRDS, 2018
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
PROFILE 2, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
PEŁNE ŻAGLE, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
2 800 zł
LES MOUTONS LIGHTHOUSE, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
MANTIS, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Jacek Wojciechowski
ÓSMY PASAŻER NOSTROMO, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
NIEBIESKI PAN LASU, 2018
Ceramika, 15 cm x 45 cm
1 000 zł
1 400 zł
ROZKWITŁAM BŁĘKITNIE, 2018
Ceramika, 70 cm x 35 cm
1 000 zł
4 000 zł
PROCIDAT DECEPTIONEM, 2018
Kamień, Brąz, 25 cm x 18 cm
1 000 zł
2 000 zł
CATAPHRAKTOS, 2018
Papier, 96 cm x 86 cm
1 000 zł
4 800 zł