XXXII Aukcja Nowej Sztuki - 10 maja 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXXII Aukcja Nowej Sztuki

10 maja 2019, 19:30 (piątek)

Oddaję w Państwa ręce katalog XXXII Aukcji Nowej Sztuki, która wpisuje się w wiosenny, majówkowy nastrój. Czas relaksu warto dodatkowo osłodzić sztuką, która odmieni naszą przestrzeń nie do poznania; nie tylko zaspokoi estetyczny gust, ale również pozytywnie wpłynie na kreatywność oraz dobry nastrój. Wśród prac oferowanych na nadchodzącej aukcji każdy z Państwa z pewnością odnajdzie odpowiedź na własne potrzeby artystyczne.
W katalogu pojawią się prace artystów znanych z poprzednich katalogów, jak i tych twórców, którzy rozpoczęli z nami współpracę. Do pierwszej grupy należą Wojtek Brewka, Tomasz Kostecki, Andrejus Kovelinas, Jan Dubrowin czy Wojciech Pelc. Kontekst malarstwa dawnych mistrzów przywołają Sylwia Perczak, Borys Fiodorowicz, Michał Mąka, Daniel Porada oraz Wiktor Juszkiewicz; z kolei niefiguratywne kompozycje przedstawią Mirosław Śledź, Gossia Zielaskowska, Krzysztof Kopeć i Stanisław Tomalak.

Wśród nowych artystów zobaczycie Państwo Joannę Roszkowską z pracą nietypową, bo będącą duetem obrazu i rzeźby; Annę Przepiórę w konwecji Art Brut; onirycznego Grzegorza Radziewicza; Wiesława Nowakowskiego z melancholijną martwą naturą; ekspresyjnego Mirosława Śledzia; Annę Luteracką z baśniowymi schodami oraz Małgorzatę Kosiec, budującą strukturę obrazów opartą na znakach.

Wszystkie prace z katalogu XXXII Aukcji Nowej Sztuki będzie można obejrzeć w czasie wystawy, trwającej od 6 maja do dnia aukcji. Pozostaje mi życzyć Państwu udanych licytacji i niezapomnianych wrażeń związanych ze sztuką.

GLAMOUR, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
MARLENA I ŻÓŁTE BUGATTI, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
12 000 zł
NIEBIAŃSKA HUŚTAWKA, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
RENESANS, 2013
Technika własna, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
TRZEPAK, 2010
Olej, Płótno, 95 cm x 96 cm
1 000 zł
1 400 zł
DIRK BOUTS MUSHROOMS, 2019
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
CZTERY PORY ROKU, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
PAMIĘĆ ENERGII, 2018
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
PIRAMIDA, 2019
Akryl, Papier, 150 cm x 110 cm
1 000 zł
4 800 zł
FERVOR, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
7 000 zł
BT, 2019
Technika własna, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
TRIBUTE TO ROUSSEAU, 2019
Olej, Płótno, 82 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
JEZIORO OSOBLIWOŚCI IV, 2019
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
SPACER, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
POMARAŃCZOWE TULIPANY, 2019
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
7 000 zł
MADONNA Z MADONNĄ, 2018
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
6 500 zł
KLUCZNIK I SZACHISTA, 2019
Tusz, Papier, Akryl, 35 cm x 54 cm
1 000 zł
1 900 zł
BOCIAN BIAŁY, 2019
Akryl, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
PERLICA, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
MEETING, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
PRZESTRZEŃ, 2009
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
MOŻE KAWY, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
BEIGE STILL NATURE, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
GREY, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
APOLLO, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
PASJA, IDEA, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
FANTASY, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 133 cm
1 000 zł
2 400 zł
DYLEMATY, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
AT THE END OF THE DAY 1, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
CZARNOPIÓRY, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
KUSZENIE, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
W WIELKIM MIEŚCIE, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
GRA W KOMETKĘ, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
MUZYKA DUSZY, 2009
Olej, Płótno, 55 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
ROZMOWA, 2019
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
ROZMOWA, 2019
Olej, Płyta, 40 cm x 56 cm
1 000 zł
2 000 zł
BARZDUKAI - PRUSKI SKRZAT, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
_Agata _Krutul
Sør, 2019
Technika własna, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
ODWIEDZINY, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
POMARAŃCZE, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
1 800 zł
TAJEMNICZY PORANEK, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
MAGNETYZM, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
BEZ TYTUŁU, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
KOTKA, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
MUZA I WIOSENNY LOT, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
NASZ KOLOROWY ŚWIAT, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
KONIK POLNY, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
BEZ TYTUŁU, 2019
Olej, Płótno, 62 cm x 44 cm
1 000 zł
1 100 zł
VIOLET GLICH MAP, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
NARCISSUS AT THE SPRING, 2019
Akryl, Płótno, 125 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
SŁONECZNIKI, 1999
Akryl, Płótno, 200 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
Z CYKLU PODRÓŻ, 2018
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 400 zł
ZAUŁEK W BASZCE, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
PORANNA KAWA W LONDYNIE, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
POKER, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
PROGRES, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
ŚWIEŻYNKA, 2019
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
PRZEZNACZENIE, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
LA CASA, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
BEZ TYTUŁU (DYPTYK), 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 240 cm
1 000 zł
1 000 zł
W LESIE II Z CYKLU MODERNIZM, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
WIOSNA, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
DRABINY SZCZĘŚCIA 25, 2019
Ceramika, Drewno, 44 cm x 15 cm
1 000 zł
1 400 zł
NIEBIESKIE SERCE, 2019
Ceramika, 53 cm x 15 cm
1 000 zł
1 100 zł
ROZKWITŁAM BLUE, 2018
Ceramika, 132 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł