56. Aukcja Nowej Sztuki - 22 października 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

56. Aukcja Nowej Sztuki

22 października 2021, 19:30 (piątek)

Two souls z cyklu Twins, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
40 000 zł
She is crazy about jazz, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
Shopping, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ballerina VI, 2021
Tusz, Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
To co zapomniane, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
ST7R, 2021
Technika własna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
16 000 zł
Paraiso Azul, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Dziewczyna z owocami, 2021
1 000 zł
8 500 zł
Sacrum słońca, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Tulipan pomarańczowy, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
16 000 zł
Bon Voyage, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Cocktail, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Młode wino, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Pożegnanie, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
16 000 zł
Zeus i Hera, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 200 cm
1 000 zł
9 500 zł
Kopciuszek, Włóczka, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
6 000 zł
Il Mio Gioco, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 500 zł
Tajemnice turkusowych głębin, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
20 000 zł
Use your imagination, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Z biegiem Warty, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Volare X, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Niszczyciel, 2020
Technika własna, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Czas utracony, 2021
Olej, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
VII z cyklu Iskierki, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Touch, 2010
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Face to Face, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
_Katarzyna_
Goldilocks, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Cienka czerwona linia, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
20 000 zł
Eleusa, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sapientia, 2021
Olej, Papier, 46 cm x 32 cm
1 000 zł
3 000 zł
Na dobre i na złe, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Osty w złocie, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Personifikacja miłości, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Krytyk sztuki IV, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wieczorne rendez vous, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Gra w karty, 2021
Olej, Płótno, 42 cm x 30 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kiwi, 2021
Akryl, Płótno, 190 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Chwila uniesienia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Katowice, 2019
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Desant II, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Warcaby IV, 2021
Technika własna, Akryl, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Poliptyk, 2021
Akryl, Płótno, 40 cm x 240 cm
1 000 zł
2 400 zł
Po burzy, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Lady X, 2021
Kolaż, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Defetyzm, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Łotr, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
4 000 zł
Forma Fizyczna, W oczekiwaniu na, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Apetyt, 2021
1 000 zł
6 000 zł
Duże Akwarium, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Miejskie plotki, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
Mademoiselle Varsovie, 2021
1 000 zł
1 900 zł
Zatoka, 2021
1 000 zł
2 000 zł
Suenos del Mar, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Słuchając ciszy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Z cyklu Spotkanie, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zostanę tu przez chwilę, 2021
1 000 zł
3 000 zł
Trzy Gracje. Przymorze 1986 r., 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Lilo z cyklu El pieblo, 2021
Akryl, Płótno, 75 cm x 55 cm
1 000 zł
1 400 zł
Późnoletnia nostalgia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bochola, 2021
1 000 zł
2 000 zł
NY 21.2, 2021
1 000 zł
5 000 zł
Drugi sen nocy letniej, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nieoczywistość drobiazgu, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Okno, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wieczny silnik, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Przed burzą, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ptak, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Spotkanie, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kolekcjonerka, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Zobacz, dopóki możesz, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Słoneczny spacer, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Poranny spacer, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Po nitce do Mondriana, 2021
1 000 zł
1 000 zł
Z cyklu Jump With Me, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Non sum qualis eram, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Master of Puppets, 2021
Tempera, Papier, 28.5 cm x 19.5 cm
1 000 zł
1 600 zł
Cortina a Rancia, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kobiety no 25, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Z cyklu Ekspresje IV, 2021
1 000 zł
1 100 zł
Malwina Jagóra
Jedzenie, picie, sex, miłość, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Lot, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Razem, 2021
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
"W drodze". Kompozycja, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Złoty sen, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Collector's items, 2021
Linoryt, Papier, 68 cm x 98 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kobiecy tors, 2021
Ceramika, 71 cm x 50 cm x 38 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pies, 2018
Ceramika, 39 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
1 600 zł
Don Kichot 2.01, 2021
Ceramika, 68 cm x 30 cm x 15 cm
1 000 zł
1 700 zł