57. Aukcja Nowej Sztuki - 19 listopada 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

57. Aukcja Nowej Sztuki

19 listopada 2021, 19:30 (piątek)

Od początku działalności Art in House kierujemy się mottem „sztuka potrzebuje domu, a dom sztuki” – jesienią hasło to ma wyjątkowo silną moc oddziaływania, ponieważ to w domowych pieleszach spędzamy większość naszego wolnego czasu. Aby wzmocnić funkcję regeneracyjną naszych czterech ścian, niezbędny jest w nich element estetyczny. Czy można wyobrazić sobie lepszy obiekt niż dzieło sztuki?

Art in House przychodzi z pomocą – w nadchodzącym katalogu 57. Aukcji Nowej Sztuki zobaczą Państwo ponad 100 prac zróżnicowanych pod względem kolorystycznym i stylowym, wśród których każdy miłośnik malarstwa, rzeźby i grafiki znajdzie przedmiot odpowiadający jego gustom. Gwarantujemy, że sztuka pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie i kreatywność – sprawdziliśmy to na swoim przykładzie.

Listopadową ofertę otwiera energetyczny nosorożec Wojtka Brewki, złota piękność Joanny Sarapaty, pełny ekspresji wizerunek kobiecy Hanny Kłopotowskiej, amerykański sen Roberta Jadczaka, flamandzko-surrealistyczna kompozycja Katarzyny Słowiańskiej-Kucz, spokojna zatoka Sabiny Marii Grzyb, gotycki steampunk Andrejusa Kovelinasa i tolkienowskie Alpy Pauliny Zalewskiej.

Echa malarstwa dawnych mistrzów odnajdziemy w średniowiecznej scence Malwiny de Brade, prerafaelickim portrecie Jana Dubrowina, ikonie z Matką Boską Przemęczoną Borysa Fiodorowicza, widok na Manhattan Anny Konikowskiej, koci alchemik Mariusza Zdybała, mroczna sówka Klaudii Chomy czy dziewczynka z kotem Roberta Konrada.

Mimo otaczającej nas jesiennej aury, liczna grupa prac przedstawia soczyście zieloną przyrodę: na taką tematykę zdecydowali się Piotr Grzechowski, Magda Kępka, Joanna Szumska, Grzegorz Chojnacki, Yadiel Gonzalez, Zbigniew Kopania, Aleksandra Wiszniewska i Alicja Kappa.

Wśród prac trójwymiarowych zobaczycie rzeźby komentujące polską rzeczywistość (Marcin Myśliwiec i Arek Szwed), efemeryczną nimfę Joanny Bruździńskiej oraz charta glamour Aleksandry Went.

Zachęcamy do spotkania z nami w aukcyjny wieczór 19 listopada o 19:30 – każda licytacja to swoiste święto sztuki, które chcemy przeżywać razem z Państwem.

In disguise, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
48 000 zł
Uwierz, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
70 000 zł
American dream, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Alpy Tolkiena, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
30 000 zł
Cisza przed burzą, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
14 000 zł
Beauty of Time, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Inicjały, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
35 000 zł
Nowy Sącz, 2020
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Okno na Manhattan, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
15 000 zł
Sorrento Rosso, 2021
Akryl, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Trzeci sen o lataniu, 2021
1 000 zł
10 000 zł
Opowieść, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
7 000 zł
Most nadziei, 2021
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Błękitni kochankowie, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Spotkanie, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Wybór II, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Biały koń, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
7 500 zł
Upalne lato, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Subtelny dotyk chłodu, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Eva, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Lime, 2012
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Jesień, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Złota godzina, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
14 000 zł
Banany, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ładne kwiatki, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 600 zł
Apple Phone, 2021
Olej, Płótno, 61 cm x 61 cm
1 000 zł
3 800 zł
Vistula, 2019
Olej, Płótno, 180 cm x 150 cm
1 000 zł
5 500 zł
Blind Sign, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 500 zł
Halucynacje, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
First Sin, 2021
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Pomost, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
9 500 zł
Matka Boska Przemęczona, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
55 000 zł
Jestem, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Alchemik, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Przez chwilkę, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Destabilizacja, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wschód słońca, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Karnawał, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pod kopułą, 2021
Olej, Płótno, 68 cm x 55 cm
1 000 zł
2 800 zł
Raz, dwa, trzy, 2021
Olej, Płótno, 53 cm x 53 cm
1 000 zł
2 400 zł
Trpajn, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Rosa Sabbia, 2020
Akryl, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Erotic Angel, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Eugeniusz Ochonko
Expresion de la musica, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
5 000 zł
Opowiadaj dalej, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Harmonia ruchu, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Akt w morskich falach, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Passion, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nina de las flores, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Dziewczynka z kotem, 2021
Tempera, Papier, 28 cm x 21 cm
1 000 zł
2 600 zł
Sowa, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Żmij, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Szepty, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zielony Staw, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Le Mans 2, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
O świcie, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Spotkanie (dyptyk), 2021
1 000 zł
6 500 zł
Atlantyda, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Białe peonie, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Landrynkowy Świt, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
2 400 zł
Czapelki, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Improwizacja, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kobiety no 56, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kontrasty z cyklu Forma Fizyczna, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
Ho_SIN_Era, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dotyk Błękitu, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Cztery gradienty, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 600 zł
Basen, 2021
Olej, Płótno, 65 cm x 130 cm
1 000 zł
2 000 zł
Roztargniony Dyniostworek, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Epila z cyklu El Pubelo, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Romantyczna, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Tukany, 2021
Olej, Płótno, 72 cm x 92 cm
1 000 zł
1 700 zł
Miejska kocina, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Draperia nie oznacza tła, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Papilona 2, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 75 cm
1 000 zł
2 400 zł
Samotność, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
…się pojawili, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Tatoo of My Soul, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
War For Bread, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Letni autobus, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Spokojna Chwila, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Malwina Jagóra
Kocham Cię takim, jakim jesteś, 2021
1 000 zł
1 400 zł
Pokój babci, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Energy, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Efemeriq, 2021
Technika własna, Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Poprawiny, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Polski anioł, 2021
Drewno, 96 cm x 50 cm x 35 cm
1 000 zł
5 500 zł
Skrzydła wiatru, 2021
Ceramika, 35 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
2 600 zł
105
Circus Poloniae, 2021
Ceramika, 75 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 400 zł
106
Chart, 2021
Ceramika, 23 cm x 35 cm x 8 cm
1 000 zł
1 400 zł