65. Aukcja Nowej Sztuki - 02 lipca 2022, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

65. Aukcja Nowej Sztuki

02 lipca 2022, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Freedom, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
26 000 zł
Czerwony mercedes, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
70 000 zł
Fragile dance, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Fatamorgana, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
95 000 zł
How deep the (rabbit) hole goes..., 2021
Akryl, Płyta, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
16 000 zł
Drzewko szczęścia, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
10 000 zł
Duszny dzień w Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 170 cm x 110 cm
1 000 zł
11 000 zł
Portret z jabłkiem, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Bez tytułu, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sopot, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ulotność, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
12 000 zł
Sodoma i Gomora, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
6 500 zł
Dziadek do orzechow, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pink Garden, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 95 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Red Dress, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Powrót do domu, 2022
Technika własna, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Irysy, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Małe ogrody, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
O zmierzchu, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kiss of the sun, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Napad na perłę, 2022
Olej, Płyta, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
11 000 zł
Fotofobia, 2022
Olej, Płyta, 66 cm x 82 cm
1 000 zł
2 400 zł
Mała Wera i Ptaki, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Napełnienie słoneczne, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Święta krowa, 2022
Technika własna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
15 000 zł
Rejs po Hudson, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szczęście 2, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
20 000 zł
Fenek, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Fenek, lis pustynny, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
6 000 zł
Degrengolada, 2022
Pastel, Płótno, 170 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dotyk, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Na plaży, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
1 700 zł
Sweet dreams, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tam gdzie kwitnie wanilia, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Trzy ryby, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Drzewo życia, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Taneczna euforia, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Gdynia, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bentley 1927, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wałówka, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dostać kulę, 2019
Olej, Płyta, 87 cm x 73 cm
1 000 zł
4 800 zł
Czas oczekiwania, 2022
Akryl, Płótno, 125 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Strażnik rytuału, 2022
1 000 zł
1 600 zł
Tam na dole już nic nie ma, 2022
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 200 zł
Na chwilę, 2022
1 000 zł
5 500 zł
Taka jedna Flora, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sweet Waters, 2022
Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 300 zł
Lipcowy zachód słońca, 2022
Olej, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Spowiedź, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dziewiątka, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zakochani, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sumer rain, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
4 500 zł
Budyniowe szepty, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kobieta z psem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Sam na sam ze sobą, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Nocne wędrowanie, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Władca gór, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pheonix, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Świtezianka, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 75 cm
1 000 zł
3 800 zł
A smaller splash, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Księżycowe jezioro, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Gdzie oni poszli, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Po połowie, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Just... it, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kruchość, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kobiety, 2022
1 000 zł
3 800 zł
Brzozy, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 100 zł
Letnie wspomnienie, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Achernar, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Gold, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pensamientos Gloria di Mujer, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zostanę, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pierwsze promienie słońca, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
_Katarzyna_
Posh, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Delight, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
3ARTH.AND.ORANGE, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Confusion (1 z 10), 2022
Grafika cyfrowa, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Izabela Osadnik
Bez tytułu (tondo), 2022
Technika własna, Płyta, 81 cm x 81 cm
1 000 zł
1 100 zł
Color study I, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 700 zł
Ladies, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 700 zł
Siatkarki, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Letnie popołudnie, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Vernazza, 2022
Technika własna, Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Talizman, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
DEL-Paweł Sych
When toys are not enough, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 150 cm
1 000 zł
1 800 zł
Miłość zmierzch i smoki, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Schronienie, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 500 zł
Niezmącony spokój, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Gracze w bilard, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
105
Biały obraz IV, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
106
My i morze, 2022
Ceramika, 47 cm x 40 cm x 15 cm
1 000 zł
1 000 zł
107
Abstract thinking, 2022
Ceramika, 60 cm x 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
108
Razem (1 z 8), 2022
Brąz, 36 cm x 27 cm x 19 cm
1 000 zł
2 800 zł