75. Aukcja Nowej Sztuki - 19 maja 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

75. Aukcja Nowej Sztuki

19 maja 2023, 19:30 (piątek)

Blue, 2023
Pastel, Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
35 000 zł
Dziewczyna z warkoczem, 2021
Tempera, Deska, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Ewa Juszkiewicz
Ginger Locks (54 z 75) - serigrafia, 2021
Technika własna, Papier, 80 cm x 63 cm
1 000 zł
35 000 zł
Strażnicy czasu, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Natasza Mirak
Uskrzydlanie, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
26 000 zł
Źródło, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Tempera, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
8 000 zł
Jazz Club New York, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
Parade lion, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
15 000 zł
Enchanted
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
35 000 zł
Oczarowani, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
6 000 zł
Żółte tulipany, 2017
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Madryt, 2023
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Pegaz, 2022
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
15 000 zł
Zielona Dolina, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Czarny Delage, 2023
Akryl, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Widok na Manhattan, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Środek dnia, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Emaus, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Czar Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 105 cm x 170 cm
1 000 zł
20 000 zł
Archanioł I, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 51 cm
1 000 zł
2 400 zł
Hipnoza, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pokój nam wszystkim, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
35 000 zł
Pianista, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Falanga, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
6 000 zł
Barka, 2023
Technika własna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
7 500 zł
Klatka, 2003
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
2 000 zł
Baśń, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nemesis, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Istota dźwięku i koloru, 2023
Olej, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wkrótce zakwitną kwiaty, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
1 900 zł
Symphony of Flight, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Królestwo 2, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Oddech lasu VIII, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Biały kieł, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Poza horyzont, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Mamusia Battlera, 2023
Akryl, Płótno, 108 cm x 62 cm
1 000 zł
2 800 zł
Złap i wypuść, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
7 000 zł
Gdzie jesteś , 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Magia letniej nocy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Magic box, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Opłakiwanie, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
W poszukiwaniu wiosny, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Podwodne miasto 2, 2022
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Legenda, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
W drodze do Aretuzy, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Róże, 2023
Akryl, Płyta, 108 cm x 115 cm
1 000 zł
1 600 zł
K6, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bloki Pełne XXXVII, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
1 800 zł
Brak kontroli, 2023
Węgiel, Pastel, Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Obietnice gołębi, 2023
1 000 zł
1 900 zł
Postmedea, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Intellectus, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
4 800 zł
Barwne opowieści, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Marina, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Splot. Sacrum i profanum, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zabawa w Paryżu, 2023
Akwarela, Papier, 38 cm x 56 cm
1 000 zł
1 400 zł
Fabryka moich snów, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 73 cm
1 000 zł
2 200 zł
Green City, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Sen o Warszawie, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Museum, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 500 zł
Wiosenne Szepty, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Lighthouse, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Witraż wrażeń, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Czekamy na monsun, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Sztuka latania, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Waterfall, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 600 zł
City full of hot passion, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Koronkowy szal, 2023
Tusz, Pastel, Akryl, Papier, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Marzenie, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kobieta z kotem
Olej, Płyta, 21 cm x 15 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przebudzenie, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Far and Away, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Lady in black, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Danu, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kluczyk do krainy wyobraźni, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Leśna serenada, 2023
Akryl, Płótno, 54 cm x 65 cm
1 000 zł
2 600 zł
Tulipanowe pola, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zima, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Jaśminowa herbata, 2022
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pożegnanie, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Rekonfiguracja, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 75 cm
1 000 zł
3 500 zł
105
Biel i żółć, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 200 zł
106
Portret dzieciństwa, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
107
In the middle of nowhere, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
108
Gęsiego, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
109
Żywioł, 2023
1 000 zł
4 000 zł
110
Wiosna, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
111
Eagle, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
112
Somnium meum, 2022
Grafika cyfrowa, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
113
Jeszcze będzie pięknie, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
114
Ona i czas, 2023
Ceramika, 65 cm x 45 cm x 28 cm
1 000 zł
4 000 zł
115
Akt, 2023
Kamień, 69 cm x 21 cm x 19 cm
1 000 zł
6 000 zł
116
Król, 2023
Ceramika, 50 cm x 20 cm x 20 cm
1 000 zł
1 900 zł
117
Sihaja, 2021
Ceramika, Drewno, 45 cm x 26 cm x 15 cm
1 000 zł
1 300 zł
118
Duet - głowy, 2022
Ceramika, 34 cm x 50 cm x 11 cm
1 000 zł
1 100 zł