VII Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów - 26 marca 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

VII Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów

26 marca 2021, 19:30 (piątek)

Inez, 2020
Tempera jajeczna, Deska, 58 cm x 43 cm
3 000 zł
7 000 zł
Ogień, 2020
Olej, Płótno, 85 cm x 135 cm
6 000 zł
15 000 zł
Łyk refleksji, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
5 000 zł
7 500 zł
Be happy, 2021
Akryl, Płótno, 72 cm x 54 cm
8 000 zł
22 000 zł
Targówek, 2015
Technika własna, Deska, 80 cm x 67 cm
8 000 zł
8 500 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
5 000 zł
5 000 zł
Współbrzmienie, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
3 000 zł
7 500 zł
Niebo
Olej, Płótno, 130 cm x 105 cm
5 500 zł
5 500 zł
2_15, 2015
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
2 500 zł
4 800 zł
Co masz przed sobą, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
4 500 zł
7 000 zł
Sigh, 2015
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
7 000 zł
8 500 zł
Idą w ślinę, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
6 000 zł
8 000 zł
Turysta, 2010
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
5 000 zł
5 000 zł
Znajdź mnie 2, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
3 000 zł
4 000 zł
Marzenie z cyklu "Więź", 2021
3 000 zł
8 500 zł
Madame Ev XXIII, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
3 000 zł
3 300 zł
Widmo, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
5 000 zł
5 000 zł
Małpa, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
3 500 zł
3 500 zł
Muzeum XXIX, 2016
Olej, Płótno, 90 cm x 105 cm
3 500 zł
13 000 zł
Jasiek Balcerzak
Lipa 2, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
4 000 zł
4 000 zł
Fume, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
8 000 zł
8 500 zł
Edge of the Night XIV, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
4 000 zł
4 500 zł
Lekcja, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
3 500 zł
3 500 zł
Narodziny Wenus, 2018
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
4 000 zł
5 500 zł
W łóżku, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
8 000 zł
13 000 zł
Portret pamięciowy, 2020
Olej, Płótno, 160 cm x 110 cm
5 000 zł
12 000 zł
Strajk Kobiet, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Clown, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 42 cm
4 000 zł
4 000 zł
Pejzaż ze spadochroniarkami
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
3 000 zł
4 000 zł
Wypłyń, żyj, 2010
Olej, Płótno, 89 cm x 116 cm
2 000 zł
2 000 zł
Jazz, 2019
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 150 cm x 200 cm
4 000 zł
6 000 zł
W przyrodzie, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
2 000 zł
3 000 zł
Z cyklu "Portrety", 2016
Pastel, Akryl, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kobieta, 2020
Olej, Papier, 64 cm x 74 cm
2 500 zł
2 500 zł
Wytyczając nowe szlaki, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
3 000 zł
8 500 zł
Z cyklu "Bloki", 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Cello Concert in G, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 500 zł
1 600 zł
Tomasz Górnicki
Blind Love, 2019
Brąz, 33 cm x 33 cm x 20 cm
10 000 zł
17 000 zł
Żubr XL model Gold 225, 2020
Ceramika, 23 cm x 28 cm x 14 cm
3 000 zł
3 000 zł