40 Aukcja Nowej Sztuki - 13 marca 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

40 Aukcja Nowej Sztuki

13 marca 2020, 19:30 (piątek)

I'm not a Toy, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
Kobieta i żółty Mercedes, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
26 000 zł
Last Day of Summer, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Sam ze sobą, 2020
Akryl, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Cheers, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
4 800 zł
Sycylia - Parasole, 2019
Akwarela, Papier, 36 cm x 51 cm
1 000 zł
2 000 zł
Na podwórku, 2020
Olej, Płótno, 55 cm x 68 cm
1 000 zł
4 000 zł
Letni wieczór, 2020
Akryl, Płótno, 160 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Corpus Supremum, 2019
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Całuny, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nocni goście, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Anna Kmita
From the Past 3, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
4 800 zł
Suknia Haute Couture, 2020
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
9 000 zł
Miejsce początku, 2019
Akryl, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zajęte, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Przystań szczęśliwa
Tusz, Akwarela, Papier, 21 cm x 29 cm
1 000 zł
4 800 zł
Błonie, 2015
Akryl, Płótno, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
11 000 zł
Piramidy zdrowia, 2017
Olej, Płótno, 47 cm x 93 cm
1 000 zł
1 800 zł
Zatracenie (dyptyk), 2020
Akryl, Papier, 110 cm x 220 cm
1 000 zł
4 000 zł
A3 (dyptyk), 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 200 cm
1 000 zł
4 800 zł
Wspólny posiłek, 2017
Olej, Płótno, 52 cm x 116 cm
1 000 zł
4 800 zł
Lew norweski, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Gra, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ostatnia kwadra, 2020
Technika własna, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Z cyklu Vivienne Westwood, 2014
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bal lunatyków, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wschód słońca nad rzeką, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
I Like Green, 2020
Olej, Płótno, 61 cm x 92 cm
1 000 zł
3 000 zł
Księżycowe wspomnienia, 2020
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kwazar, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Lekkość bytu, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Obserwator, 2020
Olej, Płótno, 55 cm x 68 cm
1 000 zł
5 500 zł
Kumple z ulicy, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Iluzja czasu, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Deinonychus, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 160 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
Gęsi za wodą, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Karnawał, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Miętowy Barok, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Cozumel, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 000 zł
Portret Fangora 1962, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Cykliści, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Dajesz mi natchnienie, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kocha, lubi, szanuje…, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Plaża, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przerwa, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
Jeszcze ja zostałam, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
W błękitach, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Nr 11 i 11b, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
2 800 zł
Życiowa szansa, 2019
Tempera jajeczna, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Gra, 2019
Olej, Płótno, 178 cm x 138 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rudziki, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ewa, 2019
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Rzeczywistość Pana Cogito, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Koncert, 2019
Akryl, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Susie, 2020
1 000 zł
1 900 zł
Leśne historie, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Przenikanie XIX, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Moja Frida, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu (dyptyk), 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 200 zł
Melancholia, 2019
Technika własna, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Grecja nocą 5, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
_Agata _Krutul
Community 5, 2020
Technika własna, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Akt I i II, 2019
Akryl, Płótno, 130 cm x 180 cm
1 000 zł
3 800 zł
W stronę morza, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Z cyklu Waza, 2020
Olej, Płótno, 85 cm x 65 cm
1 000 zł
2 000 zł
Spragnieni, 2020
Ceramika, Drewno, 59 cm x 29 cm
1 000 zł
2 000 zł
I Miss You, 2020
Ceramika, 55 cm x 50 cm
1 000 zł
28 000 zł
Pegaz, 2020
karton, Akryl, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Bogini odnaleziona II, 2019
Ceramika, 65 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ikar Niebieski, 2020
Ceramika, 50 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł