73. Aukcja Nowej Sztuki - 10 marca 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

73. Aukcja Nowej Sztuki

10 marca 2023, 19:30 (piątek)

Rooster, 2021
Akryl, Płótno, 55 cm x 46 cm
1 000 zł
30 000 zł
Obserwatorzy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Zatoka Żurawi, 2023
Olej, Tempera, Płótno, 110 cm x 120 cm
1 000 zł
10 000 zł
Exitus
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
11 000 zł
Taniec w Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
20 000 zł
Para z kotem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Pokusa, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Nescit me, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
7 500 zł
Three pink horses, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
Freedom, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
22 000 zł
Manhattan, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
9 000 zł
Dwa ciała - jedna dusza, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
7 500 zł
Exemplum, 2020
Olej, Płyta, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
30 000 zł
Zbliżenie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Sacrum Profanum, 2023
Olej, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
2 800 zł
Przenikanie 2, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nasze miejsca, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pałac Henryków, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
W słonecznych tonach, 2022
Akwarela, Papier, 48 cm x 33 cm
1 000 zł
3 500 zł
Andante, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
7 500 zł
Paryska ulica 2, 2022
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
2 200 zł
Palazzo, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
W podróży, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Próba, 2023
1 000 zł
2 200 zł
Czas na odpoczynek, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Saint Laurent, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Tancerka
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kocie bajki na dobranoc, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
4 800 zł
Natasza Mirak
Rumianek i mięta, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
30 000 zł
Nad wodą, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szachy I, 2015
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Przy wybrzeżu, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Ptasia Pani w Grocie Pustelnika, 2022
Olej, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Taka jedna i Modigliani, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Nowy Eden, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Schody do nieba, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wschodni wiatr, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Marzycielka, 2023
Olej, Płótno, 170 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Rudy lis, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
8 000 zł
Klincz, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Venus Battlera, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Sauna, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wow, Dream, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
Balans na krawędzi, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Niespełnienie, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Źródło, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wiosenny bukiet piwonii, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Dzień dobry, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Brzezina, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Cywilizacja bez twarzy, 2021
Olej, Płótno, 115 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Powódź, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Śpiew wulkanu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
W kolorze I, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Bez tytułu, 2021
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Wieczna Muza, 2020
Olej, Płótno, 180 cm x 160 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ptasie gody, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Symbioza II, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Byk I, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sweet toffie, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Gossip over wine, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Submarine, 2018
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Bon Voyage, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
WHITE.TURQUOISE, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Z cyklu Sunset shine, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
13 000 zł
Nie graj mi na nosie!, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Summer, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Akuku, 2015
Olej, Płótno, 51 cm x 76 cm
1 000 zł
1 000 zł
Willa w Cannes, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Spokojne miejsce, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Absolutna precyzja #1, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nostalgia anioła, 2023
Olej, Płótno, 82 cm x 62 cm
1 000 zł
1 600 zł
Widzę Cię, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Żółte pasma, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Źródło, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Jazz - blue, 2022
Akryl, Płyta, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Sprzedawca wrażeń, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Różowe okulary, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Say hello, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ms & Mrs, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
Brydż, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
105
Dancing with colors, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
106
Lekkość bytu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
107
Głowa dziewczyny, 2022
Ceramika, 50 cm x 33 cm x 27 cm
1 000 zł
4 800 zł
108
Generał, 2022
Ceramika, 52 cm x 34 cm x 8 cm
1 000 zł
3 000 zł
109
Kaoru, 2023
Metal, 195 cm x 41 cm x 36 cm
1 000 zł
4 000 zł
110
Tkanina I (4 z 12), 2023
Kamień, Brąz, 52 cm x 20 cm x 20 cm
1 000 zł
3 000 zł
111
Niedźwiedź polarny, 2022
Kamień, 63 cm x 23 cm x 16 cm
1 000 zł
6 500 zł
112
Lady Sky, 2022
Ceramika, 24 cm x 19 cm x 14 cm
1 000 zł
1 300 zł
113
Petrus, 2022
Ceramika, 35 cm x 23 cm x 15 cm
1 000 zł
2 600 zł