XXIV Aukcja Nowej Sztuki - 07 lipca 2018, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, Czyżewskiego 12, Sopot

XXIV Aukcja Nowej Sztuki

07 lipca 2018, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, Czyżewskiego 12, Sopot

Lipiec to miesiąc wyczekiwany przez cały zespół Art in House. Właśnie wtedy przenosimy nasze aukcje do Sopotu, miasta tętniącego życiem i energią tłumów przemierzających kultowy Monciak. Warunków do pracy nie możemy wymarzyć sobie lepszych – słońce ogrzewa nasze plecy, morska bryza orzeźwia twarze, a my, w otoczeniu sztuki, przygotowujemy się do wielkiego wieczoru w pięknym Dworku Sierakowskich.

Za każdym razem, kiedy wyruszamy do Trójmiasta, w naszym katalogu pojawia się wyjątkowo silna grupa wakacyjnych prac. Nie jest to jedynie wynik naszego działania, również sami artyści, pragnący słońca i wody, wysyłają nam lato na płótnie. W lipcowej ofercie znajdą więc Państwo sceny na plaży (Jan Dubrowin, Katarzyna Środowska, Małgorzata Piątek-Grabczyńska, Tomasz Kostecki, Magdalena Kępka, Barbara Gulbinowicz), studium morza (Marek Rużyk), wodne stworzenia (Jan Bonawentura Ostrowski, Patrycja Kruszyńska Mikulska), odpoczynek w sielskich okolicznościach przyrody (Martyna Mączka), łąkę (Jacek Malinowski, Alicja Kappa), Kraków latem (Krzysztof Ludwin), gdański port (Michał Janicki, Grzegorz Wróbel) czy ciszę przed burzą (Stanisław Kortyka).

Nie zabraknie również stałych bywalców na naszych aukcjach, a więc Wojtka Brewki ze swoim misiem, Andrejusa Kovelinasa pozostającego w steampunkowych klimatach, Edwarda Dwurnika i jego tulipanów, Marcina Jaszczaka wraz z dwupostaciowym aktem oraz onirycznego duetu Sporskich. W katalogu pojawiają się nowe nazwiska są to Katarzyna Kałdowska (czy jej praca nie kojarzy się Państwu z Turnerem?), Robert Krężlak (ogarnięty obsesją ciała ludzkiego w abstrakcyjnych kombinacjach), Jacek Opała (w jego pracach pobrzmiewa echo starogreckiej ceramiki), Urszula Teperek (sceny plażowe w chłodnym kolorycie), Barbara Gulbinowicz (rozmalowany realizm), Maja Wolf (na granicy malarstwa i ilustracji) oraz Aleksander Yasin (surrealistyczny błękit).

Serdecznie zapraszamy Państwa nie tylko na aukcję, ale również na wystawę prezentującą wszystkie prace w katalogu. Oba wydarzenia będą miały miejsce w wyjątkowo urokliwym Dworku Sierakowskich. To świetne urozmaicenie wypadu nad morze – nie róbmy sobie wakacji od sztuki nawet w lato!

Open Your Eyes, 2018
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 170 cm x 180 cm
1 000 zł
10 500 zł
Strażnicy czasu, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
10 500 zł
Pies w czerwonym cylindrze, 2018
Olej, Płótno, 75 cm x 75 cm
1 000 zł
3 000 zł
Grand Prix Monaco, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
13 000 zł
Kobaltowe Tulipany, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
Lwów, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nasze lato, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Skrywane uczucia, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Anatomia gry, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
5 500 zł
Uczony kot, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 75 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pędzący rower 6, 2018
Technika własna, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Poza czasem, 2018
Akryl, Płótno, 40 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Pokusa, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 200 zł
Blue Modod, 2018
Olej, Płótno, 136 cm x 167 cm
1 000 zł
2 800 zł
Na plaży, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Lśniąca, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Łodzie w Mija Costa, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Muśnięcie, 2018
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Peonie, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
W słońcu, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dmuchawce III, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
W otoczeniu muz, 2018
Akryl, Płótno, 118 cm x 118 cm
1 000 zł
8 000 zł
Intryga, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wahadełko, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wzlot 2, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ryby, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Paw, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Szczęśliwiec, 2013
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
2 000 zł
Złoty paw, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 30 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czerwone w wodzie, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Błękitna linia, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 55 cm
1 000 zł
1 000 zł
Akt, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Kobieta, 2018
Pastel, Papier, 48 cm x 63 cm
1 000 zł
1 200 zł
Infinity, 2018
1 000 zł
1 000 zł
Kraków, lato, 2018
Akwarela, Papier, 85 cm x 115 cm
1 000 zł
2 200 zł
Piwna #2, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Yellow digger, 2018
Technika własna, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
ŁDZ - Piotrkowska, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Stary port w Gdańsku, 2017
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 800 zł
Złoty deszcz, 2018
1 000 zł
4 000 zł
31 z cyklu Demony, 2005
Akryl, Płótno, 170 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
Stanisław Tomalak
Fragment 505 z cyklu Archeologia, 2018
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Imaginacje, 2015
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 000 zł
Best Mom Ever, 2018
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
5 000 zł
Lśnienie, 2018
Szlagmetal, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Nad dachami Wenecji, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Maciej Cieśla
Z serii Po alkoholu, muzyka, wieczór, miasto, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Fiolet, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kolory wody 3, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Jacek Wojciechowski
Vacek zaleca się do ryby, 1996
Olej, Drewno, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zapomniany, 2018
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Piramida, 2018
Akryl, Płyta, 84 cm x 54 cm
1 000 zł
1 400 zł
Think about…, 2018
Akryl, Płyta, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ulotne myśli, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Szary księżyc, 2018
Technika własna, Papier, 84 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Z drogi śledzie, 2017
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 000 zł
A na szyi sznur…, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Urszula Teperek
Plaża X, 2016
1 000 zł
Odlot, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Gdańsk zjawiskowy, 2018
Akwarela, 76 cm x 41 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cętki, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kruki, 2018
1 000 zł
1 500 zł
Kot polski albo indonezyjski, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Cow, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czekając na słońe, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kwiat paproci, 2018
Węgiel, Papier, Akryl, 142 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
CZAS I PRZESTRZEŃ, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 300 zł
Las, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 200 zł
Puchacz 2, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 72 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Error III, 2018
1 000 zł
1 000 zł
Bogini w masce B&W, 2017
Ceramika, 80 cm x 75 cm
1 000 zł
7 500 zł
Trzyrycerz, 2018
Ceramika, 50 cm x 42 cm
1 000 zł
1 100 zł
Miłość, 2018
Kamień, Brąz, 52 cm x 35 cm
1 000 zł
2 800 zł
Na krawędz, 2018
Ceramika, Drewno, 50 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł