XXXIII Aukcja Nowej Sztuki - 06 lipca 2019, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

XXXIII Aukcja Nowej Sztuki

06 lipca 2019, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Uwielbiacie sztukę i nie wyobrażacie sobie odpoczynku bez obrazów? Mamy coś dla Was – już 6 lipca o 19:30 w Dworku Sierakowskich w Sopocie będzie miała miejsce XXXIII Aukcja Nowej Sztuki, organizowana przez Dom Aukcyjny Art in House we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Sopotu oraz kawiarnią Młody Byron.

Wakacyjne aukcje są przez nas szczególnie wyczekiwanie, nie tylko ze względu na piękną, nadmorską lokalizację, ale również z powodu ich unikatowej atmosfery. Każda licytacja w Dworku Sierakowskich w Sopocie jest bowiem wydarzeniem niezwykle emocjonującym zarówno dla całego zespołu Art in House, jak i uczestników aukcji.

Najnowszy katalog prezentuje dzieła, które będzie można wylicytować 6 lipca we wspomnianym miejscu. Zgromadziliśmy nie tylko „stałych bywalców” na jego kartach – Wojtka Brewkę, Tomasza Kosteckiego, Edwarda Dwurnika, Ilonę Herc, Jana Dubrowina, Joannę Misztal czy Jana Bonawenturę Ostrowskiego – ale również nowe nazwiska. Wśród nich znajdziecie Państwo Annę Malinowską z dynamiczną, ptasią kompozycją; Aleksandra Grzybka z mroczną abstrakcją; Piotra Worońskiego z folkową rzeźbą przedstawiającą Zegarmistrza Światła oraz Jarosława Luterackiego z ceramicznym duetem.

Osobną grupę stanowią prace pozostające w klimacie morsko-wakacyjnym: żaglówki Wiktora Juszkiewicza, hiperrealistyczne fale Marka Rużyka, hockneyowski basen Rafała Knopa, skandynawska przystań Agaty Krutul, fregata Andrzeja Wrońskiego, industrialna Gdynia Michała Mroczki, zmysłowa syrena Aleksandry Wiszniewskiej, idylliczna plaża Magdy Kępki czy barwny Sopot Piotra Rembielińskiego.

Na aukcji pojawią się również duety i tryptyki: rzeźba i obraz Joanny Roszkowskiej o silnej, kolorystycznej więzi; bachiczny pochód Wojciecha Pelca, wiosenny ogród wielokwiatowy Kariny Jaźwińskiej, baletowe trio Aurelii Sikiewicz-Wojtaszek i rysunki Piotra Kamieniarza w klimacie czarnego romantyzmu.

W katalogu XXXIII Aukcji Nowej Sztuki szukajcie również rzeźb; pragnę zwrócić szczególną Państwa uwagę na lipcową okładkę, prezentującą steampunkowego konia Kamili Karst. Czy ukryte mechanizmy sprawią, że zacznie on galopować? Przekonamy się pewnego sobotniego wieczoru.

Wish List, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
12 000 zł
Przyjaciółki, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
42 000 zł
Varadero, 2019
Ceramika, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Equus ex machina, 2019
Papier, Akryl, 68 cm x 63 cm
1 000 zł
5 500 zł
Jutro zapomniane, 2017
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Aktorka, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bajka na dobranoc, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zabawka cesarzowej, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Morskie Oko, 2019
Akwarela, Papier, 38 cm x 53 cm
1 000 zł
2 200 zł
Cytryny 2, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Control the parrot, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Klify Moheru, 2019
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
W stronę Słońca IX, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Gra w klasy, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bachanalia (tryptyk), 2019
Papier, Akryl, 100 cm x 360 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wiosenny ogród (tryptyk), 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 210 cm
1 000 zł
2 800 zł
Pędzący dyliżans, 2019
Technika własna, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 000 zł
Cała naprzód, 2019
Metal, Ceramika, Drewno, 37 cm x 87 cm
1 000 zł
2 600 zł
Mętno, 2016
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
8 000 zł
Nevada Derby Champion, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 600 zł
Siła, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Tulipany, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Niezwykłe dziecko, 2019
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
8 000 zł
Koliberek, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Ptaszarka, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zeus, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Taniec pijanego małpiszona 12, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Maki, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Maj, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 900 zł
Żuraw, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kanapa z czarnym kotem, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 900 zł
Z ptakiem na ramieniu, 2015
Ceramika, Granit, 33 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ptaszek na uwięzi, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Piotr Woroniec
Zegarmistrz Światła, 2018
Drewno, 95 cm x 40 cm
1 000 zł
2 800 zł
Nocturn, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Już coś wymyśliłam, 2019
Ceramika, 65 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wieczorny Anioł, 2019
Olej, Płótno, 65 cm x 52 cm
1 000 zł
1 800 zł
Akt, 2019
Olej, Płótno, 92 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Daydreamer, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Fleet Street London, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Po deszczu, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wyspa skarbów, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Zakle-kle-kotany, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Majówka, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Metropolis. Paris Dream II, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
2 800 zł
_Agata _Krutul
Three Graces, 2019
Technika własna, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Fregata, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zachód Słońca, 2019
Olej, Płótno, 62 cm x 42 cm
1 000 zł
1 600 zł
Costa Calma, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Gdynia, 2019
Technika własna, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Niebieski szlak, 2019
Ceramika, 52 cm x 20 cm
1 000 zł
2 000 zł
Młody Dziedzic, 2019
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ona i czerwona sukienka, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
DNA kiss, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Hierarchia, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Zimorodki, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Baba Yaga, 2019
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Z cyklu "W drodze", 2016
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 500 zł
Primabaleriny, 2019
Akryl, Papier, 28 cm x 63 cm
1 000 zł
1 600 zł
Spacer, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Muza Emilia w obłokach, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Syrena, 2019
Węgiel, Akryl, Papier, 142 cm x 85 cm
1 000 zł
1 500 zł
Wędrówka, 2019
Olej, Płótno, 35 cm x 30 cm
1 000 zł
1 700 zł
Sprzedawca balonów, 2019
Olej, Płótno, 95 cm x 95 cm
1 000 zł
1 100 zł
Lot we śnie, 2012
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Sopot, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bez tytułu 2, 2019
1 000 zł
1 000 zł
Eloe, 2019
Akryl, Płótno, 170 cm x 170 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bielik amerykański, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ogiery, 2018
Ceramika, 37.5 cm x 30.5 cm
1 000 zł
1 500 zł