64. Aukcja Nowej Sztuki - 10 czerwca 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

64. Aukcja Nowej Sztuki

10 czerwca 2022, 19:30 (piątek)

Mother, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
26 000 zł
Niewinność, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
45 000 zł
Chicago jazz, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Malarz czwartej pieśni
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
26 000 zł
Ekspres z Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 160 cm x 110 cm
1 000 zł
9 000 zł
Uczta, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
13 000 zł
Anioł z Wenecji, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
6 000 zł
Narodziny Wenus, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Czerwony tulipan III, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
22 000 zł
Bez tytułu, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
15 000 zł
Porcelanowy kot, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ofensywa subtelności, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Tajemnice wyspy, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Przygotowania do Karnawału, 2022
Olej, Płyta, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ulotna chwila, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bachus, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
Elese, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 69 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ja też bym tak chciał, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Taneczne ezgorcyzmy
Olej, Płyta, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Doskonały nastrój, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Zaufany melonik, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Multiverse V, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Początek wiosny, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
8 000 zł
A R T H. A N D. M I N T., 2022
Akryl, Płótno, 180 cm x 130 cm
1 000 zł
8 500 zł
Malwina, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Łódź, 2021
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Color Sunset, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Matka Boska Bolesławiecka, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Gwiazda Piołun, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Toń, 2022
Pastel, Płótno, 170 cm x 120 cm
1 000 zł
9 000 zł
Wieczór z książką, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Osty, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Paradise, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Księga Puszczy, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dotyk Terpsychory, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dużo zielonego, 2014
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Słońce było czerwone, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Słowiańska uroda, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Strażnik, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Your Majesty, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Afrodyta, 2022
Olej, Płótno, 41 cm x 32 cm
1 000 zł
1 100 zł
Rozważna i romantyczna, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 240 cm
1 000 zł
2 400 zł
Men, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jutro znów zaświeci, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Między chwilami, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zaraz spłoną tulipany, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Pensamientos balerina, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Flamingi, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Między nami, misiami, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Loud and Proud, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Illusion, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 800 zł
Izabela Osadnik
Bez tytułu, 2022
Technika własna, Płyta, 88 cm x 88 cm
1 000 zł
2 400 zł
Statek, 2021
Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Koło marzeń, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Poranny okrzyk, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Świadomość, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
1 300 zł
Lady in red, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Parkowy półakt, 2022
1 000 zł
1 200 zł
Enigma, 2022
1 000 zł
8 000 zł
Pocztówka z Moskwy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
Taka jedna zapatrzona, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Mały wóz, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Nadzieja, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Before sunset, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Małe tęsknoty, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ribbons 04, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Red & White, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Narcyz, 2021
Tusz, Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bordowa wstęga, 2021
Akryl, Płótno, 85 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Jazz, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Black Mindfulness, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Gipsy love, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Martwa natura, 2022
Węgiel, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
2sun, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kraków, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ropiejące oczy ślepca, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Złote stadko, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Karciarze, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Z cyklu Kuglarze 3, 2022
1 000 zł
1 200 zł
Młoda, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wielka migracja, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Łowcy Androidów 2, 2022
Ceramika, 60 cm x 50 cm x 30 cm
1 000 zł
6 500 zł
Akim, 2022
Metal, 230 cm x 45 cm x 43 cm
1 000 zł
7 500 zł
Matka (1 z 8)
Brąz, 40 cm x 13.5 cm x 8 cm
1 000 zł
1 700 zł
Gimnastyczka, 2022
Brąz, 20 cm x 14 cm x 8 cm
1 000 zł
2 400 zł
FisherKing, 2022
Ceramika, 60 cm x 16 cm x 15 cm
1 000 zł
2 200 zł
105
To ja, 2022
Metal, Ceramika, 41 cm x 21.5 cm x 10.5 cm
1 000 zł
2 000 zł