XXXVIII Aukcja Nowej Sztuki - 10 stycznia 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXXVIII Aukcja Nowej Sztuki

10 stycznia 2020, 19:30 (piątek)

Podobno jaki Nowy Rok, taki cały rok – dlaczego więc nie rozpocząć stycznia od aukcji sztuki w Art in House? Pozwólcie sobie na aukcyjne szaleństwo, w czasie którego ponad 80 obrazów i rzeźb naładuje wasze akumulatory nową energią. W noworocznym katalogu zgromadziliśmy prace pełne świeżości i kolorów; nie zabraknie również obrazów o prostych, medytacyjnych formach. Wszystkie z nich będzie można zobaczyć na żywo w ciągu tygodnia poprzedzającego licytację – zapewniam Państwa, że wizyta w Art in House przyniesie wiele wrażeń związanych z bezpośrednim kontaktem ze sztuką.

W katalogu pojawią się nasi stali bywalcy: Wojtek Brewka z pracą pochodzącą z jego „ekologicznego” cyklu, Tomasz Kostecki z samą Marleną Dietrich, karnawałowy Andrejus Kovelinas czy melancholijna Mirella Stern. Po dłuższej nieobecności powraca z kolei Krzysztof Ludwin z akrylowo-akwarelowym duetem. W złoto-srebrnej tonacji pozostaje zwierzęcy pojedynek Wojciecha Pelca, anielska kompozycja Sylwii Perczak, zimowy portret Joanny Misztal oraz nietypowa ikona Borysa Fiodorowicza.

Ze świata dawnego malarstwa pochodzą dzieła Wacława i Alexa Sporskich, Jana Dubrowina, Kamila Stańczaka, Konrada Hamady i Wiktora Jerzego Jędrzejaka. Jeżeli nieobca Państwu estetyka czarnego romantyzmu, z pewnością zwrócicie uwagę relief Teresy Legierskiej, rysunek Piotra Kamieniarza oraz obraz Klaudii Chomy, przywołujący na myśl poezję Edgara Allana Poe. Abstrakcji oraz minimalizmu szukajcie zaś na stronach prezentujących propozycje Pauliny Rychter, Moniki Ślósarczyk, Katarzyny Środowskiej, Anny Jarzymowskiej, Michała Mroczki, Gossi Zielaskowskiej, Pawła Tkaczyka, Krzysztofa Kopcia i Aleksandra Grzybka.

Jeżeli uwagę Państwa przykuwają prace trójwymiarowe, zachęcamy do zapoznania się z ceramiczną jogą Marka Zygi, złowrogim nielotem Marcina Myśliwca, złoconą twarzą Jacka Opały, rycerzem Arka Szweda, uroczą scenką basenową Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej oraz kolorowym baranem Małgorzaty Kot.

Zachęcamy Państwa do udziału w XXXVIII Aukcji Nowej Sztuki – już 10 stycznia w Art in House. Zacznijmy 2020 rok ze sztuką!

Asio Flameus, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
19 000 zł
Marlena, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
18 000 zł
Venecianos, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Nad brzegiem własnego nieba, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Utarczki (tryptyk), 2019
Akryl, Papier, 240 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Już jadę, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Nostalgia, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 500 zł
Bilard, 2019
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Złoto Azteków, 2017
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Spojrzenie, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Doznanie II, 2018
Akryl, Płótno, 180 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Łagów, dom w centrum, 2017
Akwarela, Papier, 56 cm x 76 cm
1 000 zł
5 000 zł
Dance Me 2, 2019
Akryl, Płótno, 130 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Gęś polna, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Kocie bajki, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Dary Ogrodu, 2016
Olej, Drewno, 45 cm x 45 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wieś Miasto Rosytasełonrk, 2017
Akryl, Papier, 18 cm x 25 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ogrody życia 2, 2019
Technika własna, 89 cm x 116 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nadzieja, 2010
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Balans, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Galatea Putto, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
Emergency, 2019
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
8 000 zł
Parowóz II, 2019
Technika własna, 90 cm x 160 cm
1 000 zł
3 000 zł
Menelaos, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Małe radości, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Out of My Mind, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Calypso, 2019
1 000 zł
3 500 zł
Letnia sukienka, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Red Hat, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Macierzyństwo, 2019
Olej, Płótno, 68 cm x 55 cm
1 000 zł
2 600 zł
Akt I, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bar z różową abstrakcją, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 56 cm
1 000 zł
3 500 zł
Odlot czerwonych ptaków, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Samotność na sofie, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bez tytułu, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 900 zł
Muza Wiosenna, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Melodia Skrzypiec, 2019
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kruk, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zabawa w chowanego, 2018
Olej, Drewno, 145 cm x 56 cm
1 000 zł
1 200 zł
Suma zdarzeń II, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ona i Kruk, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Toscania, 2019
Olej, Płótno, 77 cm x 52 cm
1 000 zł
3 800 zł
Madame Vangel 04, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
_Agata _Krutul
Det Er Stille, 2019
Technika własna, Papier, Akryl, Płótno, 46 cm x 61 cm
1 000 zł
3 000 zł
Czerwone Alfa Romeo, 2019
Akryl, Płótno, 66 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Cisza 1, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nr 27, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zima, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Talerz, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nierozłączni, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kuglarze, 2019
Akryl, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Gra cieni I, 2018
Akwarela, Grafika, 20 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Uchodzące Wspomnienia, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Piramida zwierząt, 2019
Akryl, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szarża, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Skromność ponad pychę, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
1 800 zł
Złotowłosa, 2019
Węgiel, Akryl, Papier, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu (dyptyk), 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wstęga, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nenufary, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Wyobraźnia, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Grecja nocą 4, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Małpi gaj, 2018
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
1 700 zł
Muzyka i architektura, 2016
Tusz, Papier, Akryl, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pływaczki, 2019
Akryl, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Wenecja III, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bajka na dobranoc, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Radzę Ci, Hermann….., 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
You Have GOT a Friend In Me, 2019
Ceramika, Granit, 70 cm x 20 cm
1 000 zł
24 000 zł
Inwazja motyli, 2019
Ceramika, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Rycerz złamanego serca, 2019
Ceramika, 37 cm x 30 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nielot Leśny, 2019
Drewno, 170 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Bogini, 2019
Ceramika, Drewno, 46 cm x 20 cm
1 000 zł
1 400 zł
Baran, 2018
Ceramika, 27 cm x 33 cm
1 000 zł
1 300 zł